7 Tomić 64'
17 Bogunović 75'
25 Washington 57'75'
Sudije

Partizan je u Požarevcu nastupio bez suspendovanog Kneževića i povređenog Klea. Umesto njih dvojice su od početka zaigrali Stevanović i Ilić, a sve ostalo u početnoj formaciji crno-belih je izgledalo identično kao u nekoliko poslednjih odigranih utakmica. Današnji meč je bio vrlo siromašan sadržajem u prvih 45 minuta. Uostalom, uverite se i sami. Ovo je sve što je vredelo zabeležiti iz prvog poluvremena:
18’ (PARTIZAN): 0:1, vođstvo Partizana, strelac Moreira! Kombinacija Petrović – Dijara – Moreira, a ovaj poslednji sa 7-8 metara šalje loptu u mrežu!
30’ (MLADI RADNIK): Luka šutira sa 20-ak metara, lopta je bila „padalica“, ali je ta opasna parabola završila samo na gornjoj strani mreže Božovića.

U drugom poluvremenu smo videli znatno življu igru, sa puno više detalja koji su izazvali uzbuđenja na tribinama, a Partizan je promašivao, i promašivao, i promašivao...iako te stvorene šanse, da budemo iskreni, nisu bile proizvod neke kvalitetne partije koju su crno-beli danas pružili.51’ (PARTIZAN): Ljajić je bio u stopostotnoj šansi, šutirao je iskosa sa 10-ak metara, ali je ta lopta išla pravo u golmana Pejovića, koji naravno nije imao problema da zaustavi taj šut.
64’ (MLADI RADNIK): 1:1. Miletić je centrirao iz prekida sa leve strane, a na njegov centaršut je najbolje reagovao na prvoj stativi Lazić i sa 5-6 metara glavom loptu poslao u mrežu.
66’ (PARTIZAN): Još jedna stopostotna šansa za crno-bele! Krstajić je pronašao Petrovića, ovaj je glavom spustio loptu Dijari, a „crna mamba“ iz okreta, sa samo 8-9 metara, šutira iz izgledne pozicije pored gola!
75’ i 76’ (PARTIZAN): „Slobodnjak“ Đorđevića sa 22 metra, po sredini. Lopta je zakačila nekog u živom zidu, krenula opasno ka samom levom uglu, ali je na sreću domaćih završila 20-ak santimetara pored leve stative – od svega samo 6. korner za Partizan. Njega je izveo Lomić sa leve strane, Petrović je skočio na 6-7 metara i uputio udarac glavom, ali lopta odlazi preko gola.
83’ (PARTIZAN): Faul za crno-bele na levoj strani njihovog napada. Lomić centrira, Dijara pokušava glavom, ali lopta opet odlazi pored gola...
91’ (MLADI RADNIK): U prvom od 4 minuta nadoknade igrač domaćih Frenklin je bio sa loptom na 12-13 metara od gola, u opasnoj poziciji po Partizanovu mrežu, pokušao je da šutira, ali je njegov udarac izblokiran od odbrane Partizana.
93’ (PARTIZAN): Prosto je neverovatno šta Partizan nije realizovao u ovom trenutku! Dijara je „šesnaest“ puta mogao sa 5 metara da uputi loptu u mrežu pre nego što ju je napokon uputio, ta lopta je onda bila spora ali se ipak „kotrljala“ ka mreži, tu je i Moreira stajao koji se valjda plašio da ne bude sviran ofsajd ako takne loptu, pa je umesto toga on tu loptu „gradio“ čekajući da ona pređe liniju, ali to Moreirino „građenje“ nije sprečilo jednog igrača u crvenoj opremi da bukvalno sa linije tu loptu izbaci u korner! Ovo nije bila šansa utakmice, nego šansa sezone! Strašno...
94’ (PARTIZAN): Još jedna prilika za Partizan koja odlazi u nepovrat. Više ni ne znamo ko je tu sve pokušavao u šesnaestercu domaćih – od Dijare, preko Đorđevića...Svaki put je lopta pogađala nekog igrača domaćih u petercu Požarevljana, odbijala se, vraćala se...Neverovatno.